spoko-polish-language-school-team-teachers-Work-and-volunteer-with-Spoko-Polish

Work and Volunteer with Spoko Polish
Mamy wizję stać się platformą współpracy entuzjastycznych nauczycieli i nauczycielek z pasją do rozwoju nowych trendów w nauczania języka polskiego jako obcego. Jeśli uczysz obcokrajowców polskiego i nudzi Cię klepanie lekcji z “Hurra”, zastanawiasz się jaki sens ma uczenie grup złożonych z ośmiorga Ukraińców i czworga Amerykanów, brakuje Ci postępowych metod nauczania opartych na psychologii przyswajania wiedzy i umiejętności, mierzi Cię seksizm w podręcznikach czy po prostu Twoje obecne miejsce pracy hamuje Twój entuzjazm dla wprowadzania nowych metod nauczania, zgłoś się do nas!

Jesteśmy zainteresowani współpracą nie tylko z osobami, które chciałyby dorobić sobie kilkoma godzinami dodatkowej pracy w tygodniu, ale też (a może przede wszystkim) takimi, które chciałyby wziąć udział w tworzeniu przyszłości Spoko Polish poprzez współorganizację kursów, współtworzenie materiałów, programów nauczania, spotkań czy też wspólne wdrażanie innych, własnych pomysłów.

Jeśli masz PASJĘ do języków, DOŚWIADCZENIE w nauczaniu polskiego jako obcego i jesteś SPOKO, to pisz do nas na info@spokopolish.pl 🙂